WARSZTATY Z MICHAŁEM GRZESIKIEM – PORTRET KOBIECY

studio 4Rooms serdecznie zaprasza na kameralne warsztaty fotograficzne mistrza portretu młodego pokolenia:

Michał Grzesik – „Artystyczny portret kobiecy”

Warsztaty odbędą się w Poznaniu w dniach 11-13 października 2019r.

Michał Grzesik to młody, niezwykle zdolny i wszechstronny autor zdjęć. Najbliższa jego sercu jest fotografia artystyczna. W jego portfolio znajdziemy zdjęcia niebanalnych kobiet, intrygujących mężczyzn, zarówno w sesjach plenerowych jak i studyjnych oraz bajkowe kadry dziecięce. Jego prace pełne są emocji, energii i głębokiego przekazu. Swój wspaniały, dwuletni dorobek zawdzięcza prawdziwej pasji i ciągłemu doskonaleniu umiejętności. Zawsze profesjonalny i zaangażowany. Elastyczny i kreatywny. Pozwól sobie spojrzeć przez obiektyw oczami Michała i zobaczyć świat, w którym wyobraźnia przeplata się z rzeczywistością.

Portfolio autora:

https://www.facebook.com/MichalGrzesikPhotography/

www.intagram.com/michalgrzesikphoto

Na warsztatach pozować będą w specjalnie przygotowanych sukniach modelki: Magdalena Zawada oraz Klaudia Matczak.

Zdjęcia w ramach warsztatów będą się odbywały częściowo w plenerze a częściowo w studiu 4Rooms.

UWAGA: TYLKO 10 UCZESTNIKÓW, a więc kameralnie, bez tłoku, w przyjaznych warunkach. Dzięki temu Michał będzie mógł poświęcić każdemu z uczestników czas, zarówno na etapie fotografowania modelek, jak i przy omówieniu obróbki zdjęć.

PLAN WARSZTATÓW:

Piątek 11 października, godzina 18:00 – 21:00

Spotkanie organizacyjne z Michałem w studiu 4Rooms połączone z prezentacją zdjęć oraz rozmową o inspiracjach autora, jego drodze w fotografii portretowej. Będziecie mogli poznać Michała i zadać mu pytania związane z jego twórczością, inspiracjami i sposobami pracy z modelkami oraz pomysłami na sesje. Przewidziany jest poczęstunek, kawa, herbata, napoje.

Sobota 12 października, godzina 10:00 – 18:00

Zdjęcia z udziałem modelek w plenerze oraz w studiu. W razie załamania pogody zdjęcia będą się odbywały wyłącznie w studiu. Od godziny 18:00 do 21:00 selekcja i omówienie zdjęć wykonanych w trakcie warsztatów.

Niedziela 13 października, godzina 10:00 – 17:00 Michał omówi dokładnie swój sposób obróbki zdjęć w programach Adobe Lightroom i Photoshop (mile widziana wtyczka Nik Collection, której Michał używa w swojej postprodukcji). Ponadto poświęci każdemu uczestnikowi czas na obróbkę wybranego zdjęcia lub kilku, w zależności od ilości pozostałego czasu.

Do dyspozycji uczestników warsztatów będzie jeden komputer iMac 5K z monitorem Retina 27” z oprogramowaniem Adobe Lightroom oraz Capture One, na którym będą mogli dokonać szybkiej selekcji swoich fotografii, o ile nie będą mieli ze sobą własnego laptopa.

Dodatkowo będzie możliwość testowania aparatów Canon 5D mark IV oraz obiektywów Sigma ART.

CENA WARSZTATÓW: 800,00 PLN brutto

Przy rezerwacji obowiązuje wpłata 400,00 PLN na konto:

studio 4Rooms

nr konta: 13 1140 2004 0000 3002 4178 2523

Reszta płatna na warsztatach gotówką albo przelewem do dnia 10.10.2019r.

Cena obejmuje dwa intensywne dni zajęć praktycznych i teoretycznych.

W cenie wliczone są posiłki w postaci obiadokolacji w sobotę oraz obiad w niedzielę, w tym na życzenie potrawy bezmięsne lub wegańskie) a także noclegi od piątku do niedzieli w hostelu. Dla uczestników, którzy nie chcą korzystać z noclegów, albo tylko z jednego przewidziana jest zniżka ceny.

Każdy uczestnik powinien zabrać ze sobą na warsztaty w miarę możliwości aparat fotograficzny typu lustrzanka lub bezlusterkowiec, najlepiej ze stałoogniskowym obiektywem 50, 85 lub 135 mm, a także komputerem przenośnym – laptopem z oprogramowaniem Adobe Lightroom, Photoshop.

Zapisy oraz informacje organizacyjne:  infostudio4rooms@gmail.com tel. 693 613 838

Informacje związane z programem warsztatów: michalgrzesik@o2.pl