Warsztaty fotograficzne studia 4Rooms – AKT KOBIECY W 4 ODSŁONACH

Serdecznie zapraszamy na kameralne warsztaty fotograficzne o tematyce szeroko pojętego aktu kobiecego, które odbędą się w Poznaniu od 23 do 25 sierpnia 2019r. w studiu 4Rooms w Poznaniu.

Warsztaty poprowadzi doświadczony fotograf: Piotr Gajewski – portfolio autora: https://www.maxmodels.pl/fotograf-gajewski.html 

 

Na warsztatach  pozować będą cztery doświadczone w pozowaniu do aktu modelki.  Zajęcia będą się odbywały w studiu 4Rooms w 4 różnych tematycznie pomieszczeniach – 4 studiach fotograficznych. Maksymalnie ośmiu uczestników warsztatów, a więc bardzo komfortowe warunki do pracy z modelkami. Modelki będa pozowały przez dwa dni po 4 godziny w każdym z czterech studiów, łącznie każda przez 16 godzin, a maksymalnie w jednym czasie będzie pracować z jedną modelką dwóch fotografów. Formuła ta umożliwi wykonanie zdjęć uczestnikom warsztatów bez przepychanek i walki o każdy kadr, w komfortowych warunkach, w przestronnych pomieszczeniach w kilku różnych aranżacjach. Każdy z uczestników będzie mógł liczyć na pomoc teoretyczną i sugestie prowadzącego przy realizacji zdjęć oraz rozstawienie lamp w studiu, gdy będzie taka potrzeba. Modelki także będą służyć radą oraz postarają się aby uczestnicy uzyskali jak najlepsze kadry. Do dyspozycji uczestników warsztatów będzie komputer iMac 5K z monitorem Retina 27” z oprogramowaniem Adobe Lightroom oraz Capture One. Dodatkowo będzie możliwość testowania aparatów Canon 5D mark IV oraz obiektywów Sigma ART.

KOSZT UCZESTNICTWA W WARSZTATACH: 800,00 PLN brutto (Cena obejmuje dwa intensywne dni zdjęciowe 24-25 sierpnia, cztery bloki po 4 godziny + wieczór zapoznawczy w piątek 23 sierpnia oraz dla chętnych omówienie prac w sobotę i niedzielę po zakończeniu zdjęć. Ponadto w cenie są ujęte dwa noclegi, posiłki, napoje, owoce i przekąski)

Oto modelki: Magdalena Zawada, Anna Czerwińska, Agnieszka Puchała oraz Helena Urban

PORTFOLIO: https://www.maxmodels.pl/modelka-lacrima_mosa.html

PORTFOLIO: https://www.maxmodels.pl/modelka-wtulidziubek.html

PORTFOLIO: https://www.maxmodels.pl/modelka-aktaga.html

PORTFOLIO: https://www.maxmodels.pl/modelka-lumpexbitch.html

 

A oto 4 studia 4Rooms, w którym będą odbywać się warsztaty:

 

HARMONOGRAM WARSZTATÓW:

skład osobowy: 1 PROWADZĄCY, 4 MODELKI, 8 UCZESTNIKÓW – FOTOGRAFÓW (maksymalnie 2 fotografów z jedną modelką w oparciu o ustalony wcześniej harmonogram, który otrzyma każdy uczestnik jeszcze przed rozpoczęciem warsztatów)

Piątek 23 sierpnia, godzina 18:00 – przywitanie uczestników, prezentacja studia i modelek, prezentacja zdjęć i otwarta dyskusja na tematy związane z aktem kobiecym oraz technikami fotograficznymi.

Sobota 24 sierpnia, dwa bloki fotograficzne – od godziny 10:00 do 14:00 – przerwa – następnie kolejny blok od godziny 16:00 do 20:00 – później dla zainteresowanych omówienie prac i otwarta dyskusja

Niedziela 25 sierpnia, dwa bloki fotograficzne – od godziny 9:00 do 13:00 – przerwa – następnie kolejny blok od godziny 14:00 do 18:00 – później dla zainteresowanych omówienie prac i otwarta dyskusja.

Zakończenie warsztatów oficjalnie w niedzielę około godziny 20:00

Ze względu na to, że w piątek nie odbędą się zdjęcia z modelkami, osoby zainteresowane wyłącznie fotografowaniem mogą rozpocząć warsztaty w sobotę rano.

PROGRAM WARSZTATÓW:

W trakcie warsztatów Piotr Gajewski zaprezentuje zainteresowanym uczestnikom swój sposób pracy z modelką z wykorzystaniem światła zastanego, błyskowego i ciągłego oraz sposoby na uzyskanie jak najlepszych rezultatów przy fotografowaniu ciała kobiecego.

Prowadzący warsztaty pomoże i doradzi jak uzyskać najlepsze technicznie zdjęcia tym uczestnikom, którzy będą tego chcieli. Osoby zainteresowane wyłącznie pracą z modelką bez konsultacji z prowadzącym warsztaty będą pracowały samodzielnie.

Uczestnicy powinni zabrać ze sobą na warsztaty aparat z obiektywem portretowym, a najlepiej kilkoma obiektywami. Prowadzący nie będzie uczył obsługi aparatu fotograficznego, natomiast będzie doradzał uczestnikom jak wykorzystać optymalnie posiadany sprzęt fotograficzny.

W trakcie warsztatów będą zapewnione uczestnikom napoje, soki, woda mineralna, kawa, herbata i różne przekąski, orzechy, ciastka, chipsy oraz owoce, aby sił nikomu nie zabrakło 🙂

Dodatkowo dla zainteresowanych osób organizator warsztatów zapewni w cenie warsztatów obiad (na życzenie posiłek wegeteriański) w pobliskiej restauracji, a także noclegi w pobliżu studia.

Studio wystawia rachunek albo paragon.

KONTAKT:

Piotr Gajewski – tel. +48 693613838

e-mail: infostudio4rooms@gmail.com